Nejbližší termín odeslání objednávek:

🚚 nejpozději středa 31.5.2023 kolem poledne.


Novinky
16.12.2022
Poslední newsletter
Právě dorazilo z Asie Pravý bílý, 9letý, plátky 15 g Vynikající čí... číst celé
13.11.2022
Co je právě na cestě z Asie?
Skvělá dárková sada s oživovačem (vhodné proti extrémní únavě), vzácný divoký korejský ženšen!    Divoký korejský ženšen kvality Heaven v nálevu, dá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:
  1. Úvod
  2. 👀 Co je co
  3. ... LUPULIUM?
Lupulium pro zdravý a hluboký spánek

 

Špatně spíte?

Lupulium je obchodní název naší tinktury (výluhu bylin), která obsahuje výluh šišek  chmele obecného, latinsky Humulus lupulus L. , dále sporýše (lat. Verbena officinalis) a olibana Boswellia sacra (kadidla kadidlovníku pravého).

Abychom zvýraznili jedinečnost účinků této tinktury a odlišili ji od jiných přípravků, zvolili jsme tento nezaměnitelný název Lupulium. Zjednodušeně z latiny „z chmele, chmelový“ je lupuli, takže Lupulium. Jemný zelený prášek z květů chmele se nazývá lupulin a má výrazné ztišující účinky. I odtud název naší tinktury Lupulium.

Tinktura je 80%-ní  ze směsi chmele, verbeny a kadidla.

Šišky chmele, hlavní složka Lupulia, jsou z divoce rostoucího chmele – ty sice v pivovarnictví nemají upotřebení, avšak v léčitelství jsou podstatnější. Nepůsobí tak razantně jako chmel pro výrobu piva (chce-li se Vám po vypití půllitru piva malátně spát, je to náhlý účinek chmele), ale naprosto spolehlivě – mají výrazné sedativní účinky, hořčiny podporují trávení, rovněž působí desinfekčně a tlumí nervovou předrážděnost. Je ideální bylinou na nespavost.

Chmel, zejména jeho šištice, je považován za účinnou bylinu odpradávna. Dlouho je taktéž známo, že se nesmí užívat dlouhodobě, naši tinkturu užívejte maximálně 3 měsíce a pak měsíc vynechejte.

Pozn.: Lupulin, který někdy seženete ve formě tobolek v lékárnách.

Verbena officinalis, sporýš lékařský, má široké spektrum účinků, mj. napomáhá dobrému trávení, tlumí bolesti, zejména menstruační, uvolňuje svalové křeče, zvyšuje chuť k jídlu.

Olibano je kadidlo ze stromu Boswellia sacra, nejvyšší kvality, sbírané v prapůvodní vlasti kadidla – v jižním Ománu v oblasti pohoří Dhofar, region Salalah.

(o kadidle blíže zde nebo níže)

Zde roste již jen několik tisíc posledních kadidlovníků pravých a jednotlivé rodiny s nimi zacházejí jako s rodinný bohatstvím. Celá oblast Dhofar je kamenitá a pustá poušť s několika mokrými měsíci v roce, kdy se celý arabský svět sjíždí do této oblasti užít si deště a zelené trávy. Pro kadidlovníky je zde ideální podnebí – čím kamenitější a pustší oblast, tím sice stromy rostou pomaleji, ale kadidlo z nich je kvalitnější.

Kadidlo - pryskyřice kadidlovníku – se získává tak, že se nařezává  kůra stromů, které pak roní slzy pryskyřice. Ta se odlupuje, suší na slunci a třídí dle kvality. Čistě bílé či světlounce nazelenalé kadidlo patří k nejkvalitnějším a místní je žvýkají. Patří ovšem i k nejdražším, v přepočtu 1 kilo kvalitního kadidla stojí přes 4000 Kč.

Kadidlo se používá k vykuřování, od starověku při náboženských obřadech. Skalní město Petra v Jordánsku má původ svého vzestupu v obchodní stezce s kadidlem a rovněž zánik Petry je spojen s uchvácením obchodu s kadidlem Římskou říší.

 

Nejen kouř páleného kadidla má silné desinfekční a zklidňující účinky, ale i konzumace kadidla takto působí. Tinktura z kadidla výrazně napomáhá léčbě zánětů, zejména artritidy (zánět kloubů). Speciální tinktura s názvem Olibanum je určena a cílena na léčbu artróz, bolestí kloubů a šlach a k desinfekci trávicího traktu.

Naše tinktura Lupulium je tedy výluhem tří přírodních léčiv: chmele, verbeny a olibana.

Má výrazné účinky na zklidnění, uvolnění svalové tenze, je až lehce omamující a vede k hlubokému a klidnému spánku. Při delším užívání harmonizuje trávení, zklidňuje nervy a léčí nespavost. Působí i tam, kde alopatická medicína selhává.

Nemůžeme vám účinky Lupulia prokázat vědeckou studií, můžeme říci pouze jedno: špatně spíte? Zkuste Lupulium.

Hluboký a zdravý spánek přeje

tým 4BetterLife

Pozn.: Tinkturu připravujeme ve 3 koncentracích - double shot (extra silná, 80% alk., na silnou nespavost), single shot (slabší, 40% alk., na mírnou nespavost) a tinktura v akci, obvykle 40ml/několik lahviček - týdenní kůra na rychlé odstranění nespavosti, do 13% alk.

 

revised 20/1/2019

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

Vrácení zboží a peněz

Vrácení zboží

Vrácení peněz

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
© 2015 - 2023 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz