Nejbližší termín odeslání objednávek:

pondělí 24.1.2022 kolem poledne.

                                                                                                                                              
V roce 2022 dovezeme řadu novinek a rovněž nyní vyprodané osvědčené produkty. O uvedení na trh Vás budeme informovat v našem newslettru.

Prohlédněte si zde, co je již na cestě. Doručeno, 5 položek již v prodeji, další na celnici v Koreji..

 

Novinky
21.01.2022
Co je již na cestě z Asie?
Vše již dorazilo, ostatní položky budou uvedeny do prodeje do konce ledna - sledujte newsletter, dalších cca 9 položek na celnici v Soulu): ad 1) vyr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:

  1. Úvod
  2. 👀 Co je co
  3. ... ŽENŠEN?
  4. Pro koho je ženšen určen
Pro koho je ženšen určen

 

Panax ginseng C.A.Meyer - všehoj - ženšen pravý čínský nebo korejský je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví, posílit svoji imunitu, udělat něco pro své tělo i mysl v tom smyslu, že je budou pravidelně zásobovat rozumnou dávkou velice silné a účinné byliny, užívané lidmi po celé generace již mnoho století před n.l.

Ženšen mohou užívat všechny dospělené osoby. Pro děti se v EU ženšen nesmí doporučovat. Velice vhodný je ženšen pro osoby nad 60 let věku, čím je člověk starší, tím silnější ženšen by měl užívat. Při slabé imunitě, nedostatku enrgie a slabé vitalitě je ženšen prospěšný dospělým osobám v každém věku!

 

Ženšen má na lidský organismus mnoho účinků, působí komplexně a široce, některé účinky ženšene si ani neuvědomíte, jiné budete pociťovat již po týdenním užívání.

Ženšen startuje a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, imunitu. Ti, kteří ženšen užívají celoročně nebo v intenzívních kůrách, pociťují jeho blahodárné účinky dlouhodobě.

Mnoho lidí na sobě také pozoruje výrazné zlepšení kognitívních funkcí, tj. že se jim zvýšily, zlepšily nebo dokonce objevily nové schopnosti myšlení, zlepšilo uvažování i paměť, adaptabilita v myšlení  a pozorují pokrok v řešení problémů.

Jiní si pochvalují větší fyzickou kondici, větší výdrž, pohodu, větší odolnost vůči únavě. Další pociťují zlepšení své výkonnosti v parterském vztahu.

Je však důležité užívat ženšen denně a v přiměřené dávce. Nemá smysl užít ženšen v dostatečné dávce, ale jen když si vzpomenete 1x, 2x týdně. Nemá smysl užívat např. 5 miligramů ženšene denně. Nemá smysl užívat ženšen v dostatečné dávce a pravidelně a přitom si intenzívně devastovat zdraví jinými prostředky a způsoby.

 

aktualizováno 24.8.2021

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© 2015 - 2022 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz