Nejbližší termín odeslání objednávek:

🚚 úterý 28.3.2023 .


Novinky
16.12.2022
Poslední newsletter
Právě dorazilo z Asie Pravý bílý, 9letý, plátky 15 g Vynikající čí... číst celé
13.11.2022
Co je právě na cestě z Asie?
Skvělá dárková sada s oživovačem (vhodné proti extrémní únavě), vzácný divoký korejský ženšen!    Divoký korejský ženšen kvality Heaven v nálevu, dá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:
  1. Úvod
  2. 👀 Co je co
  3. ... ŽENŠEN?
  4. Pro koho je ženšen určen
Pro koho je ženšen určen

 

Panax ginseng C.A.Meyer - všehoj - ženšen pravý čínský nebo korejský je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví, posílit svoji imunitu, udělat něco pro své tělo i mysl v tom smyslu, že je budou pravidelně zásobovat rozumnou dávkou velice silné a účinné byliny, užívané lidmi po celé generace již mnoho století před n.l.

Ženšen mohou užívat všechny dospělené osoby. Pro děti se v EU ženšen nesmí doporučovat. Velice vhodný je ženšen pro osoby nad 60 let věku, čím je člověk starší, tím silnější ženšen by měl užívat. Při slabé imunitě, nedostatku enrgie a slabé vitalitě je ženšen prospěšný dospělým osobám v každém věku!

 

Ženšen má na lidský organismus mnoho účinků, působí komplexně a široce, některé účinky ženšene si ani neuvědomíte, jiné budete pociťovat již po týdenním užívání.

Ženšen startuje a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, imunitu. Ti, kteří ženšen užívají celoročně nebo v intenzívních kůrách, pociťují jeho blahodárné účinky dlouhodobě.

Mnoho lidí na sobě také pozoruje výrazné zlepšení kognitívních funkcí, tj. že se jim zvýšily, zlepšily nebo dokonce objevily nové schopnosti myšlení, zlepšilo uvažování i paměť, adaptabilita v myšlení  a pozorují pokrok v řešení problémů.

Jiní si pochvalují větší fyzickou kondici, větší výdrž, pohodu, větší odolnost vůči únavě. Další pociťují zlepšení své výkonnosti v parterském vztahu.

Je však důležité užívat ženšen denně a v přiměřené dávce. Nemá smysl užít ženšen v dostatečné dávce, ale jen když si vzpomenete 1x, 2x týdně. Nemá smysl užívat např. 5 miligramů ženšene denně. Nemá smysl užívat ženšen v dostatečné dávce a pravidelně a přitom si intenzívně devastovat zdraví jinými prostředky a způsoby.

 

aktualizováno 24.8.2021

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

Vrácení zboží a peněz

Vrácení zboží

Vrácení peněz

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
© 2015 - 2023 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz