Nejbližší termín odeslání objednávek:

🚚 pondělí 5.6.2023 kolem poledne.


Novinky
16.12.2022
Poslední newsletter
Právě dorazilo z Asie Pravý bílý, 9letý, plátky 15 g Vynikající čí... číst celé
13.11.2022
Co je právě na cestě z Asie?
Skvělá dárková sada s oživovačem (vhodné proti extrémní únavě), vzácný divoký korejský ženšen!    Divoký korejský ženšen kvality Heaven v nálevu, dá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:
  1. Úvod
  2. 🏠 O nás
O nás

 

 Vážení příznivci zdravého životního stylu!

  Specializujeme se na pravý čínský a korejský ženšen, úžasný adaptogen, životabudič, posilovač imunity, fyzických a duševních schopností, povzbuzující prostředek, užívaný lidstvem již několik tisíc let. Pokud jste o ženšenu ještě  neslyšeli, přečtěte si o něm základní informace zde nebo podrobnější článek o ženšenu zde .

  Ženšen dovážíme přímo z pravlasti této zázračné byliny, z Číny a také z Koreje, od prověřených a kvalitních dodavatelů. Nabízíme jak velmi rozšířený pravý ženšen pěstovaný, tak vzácný divoký, jehož účinky násobně převyšují účinky pěstovaného ženšenu. Divoký ženšen roste v drsném podnebí čínských vysokých hor (v Koreji již byl "sněden", nicméně ne zcela a od roku 2020 máme možnost koupit pro zájemce na objednávku i korejský divoký ženšen, v nabídce eshopu jej však nemáme, neboť cena za 1 kořen se pohybuje nad 600 USD) a po dlouhé roky růstu a zrání se v něm kumuluje obrovské množství účinných látek - ginsenoidů  (saponidů).

  V našem eshopu můžete nakoupit ženšen mletý, celý, plátky, drť, květy, kořínky, extrakty, s medem, tobolky aj. a to v různém, vždy však v účinném množství.

  Při nákupu a výběru ženšenu dobře počítejte, hledejte obsah ženšenu v celém balení. Vězte, že účinná denní dávka je 300 až 1000 miligramů. Nekupujte balení, kde v celé krabičce je např. celkem 600 miligramů ženšenu. To jsou vyhozené peníze.  U nás zakoupíte balení ženšenu od 1000 miligramů až po 1 000 000 miligramů (1 kg). Maximální denní dávka je předpisy Evropské unie stanovena na max 2000 miligramů, i když ženšenem se nelze předávkovat a např. Korejec si dá k čaji 10 gramů nakládaného ženšenu.

  Dále se specializujeme na extra silné tinktury z ženšenu a z dalších čistě přírodních látek:  kořenů, květů, živočišných a rostlinných pryskyřic.  V naší nabídce najdete např. skvělou tinkturu na problémy s klouby a šlachami - Olibanum. Je vyrobená z nejkvalitnější pryskyřice stromu Boswellia sacra, rostoucího pouze v oblasti Salalah v jižním Ománu v pohoří Dhofar. Tinktura z propolisu a kadidla je vynikající na desinfekci organismu, povrchovou desinfekci kůže, k desinfekci ústní dutiny.

  Další tinktury originálního složení, jako např. Lupulium, Vám  přinese klidný a nerušený, hluboký spánek. Tinktura Kuding Cha je v tradiční čínské medicíně po tisíce let užívaný prostředek na harmonizaci metabolismu, úpravu trávení a posílení žaludku a vitality. Nabízíme také tinkturu na zklidnění mysli - 2 tisíce let starý čínský recept Kai Xin Sen - K.X.S., tinkturu afrodium pro podporu plodnosti,  pro zlepšení partnerského života, tinkturu z kořenu astragalus - kozince na rychlé nastartování imunity, tinkturu z pohanky na posílení kardio-vaskulárního systému, Solidago na zvýšení funkce ledvin, Fagopyrum .... a dalších několik tinktur.

  K tomuto základnímu sortimentu (ženšen v mnoha formách, síle, stáří...., tinktury) občas zařadíme do nabídky nějakou zajímavost, nyní např. prostředek na soustředění a paměť  Cogitum, narovnávač (brání-li Vám klouby vstát z dřepu, narovnávač Vás zvedne) MSM a další.

   Neklademe si za cíl nabízet stovky druhů anonymních čajů, doplňků stravy a nekonečný výběr tinktur na cokoliv, protože každý kousek v nabídce nejdříve vyzkoušíme, otestujeme a teprve pokud jsme sami s výrobkem přírody spokojeni, nabídneme jej dále.

  Eshop vznikl spojením lidí různých oborů, národností, zkušeností, avšak stejně smýšlejících – zdravý životní styl, ve spojení se sílou přírody, si nechceme nechat jen pro sebe, a tak se porozhlížíme po světě a vyhledáváme to nejzajímavější, vhodné pro středoevropskou populaci. Hodně naších výrobků má původ v tradiční čínské medicíně, nabízíme však i byliny z brazilských pralesů, peruánských lesů, speciální byliny z Maroka, unikátní bylinu z Indie na podporu kostní tkáně a na hubnutí a budeme přidávat další zajímavé produkty.

  Těšíme se, že Vás budeme inspirovat k zdravému životnímu stylu a k přípravě zdravých dobrot, které si u nás často ani nebudete muset kupovat, protože je nabízí sama příroda v té nejpřirozenější a původní podobě. Stačí jen opustit pohodlí domova a supermarketů a udělat něco 4 Better Life (z angličtiny cca pro lepší život).

   Pozn:  Naše značka 4betterlife v textové a grafické podobě je již chráněná ochrannou známkou, máme právo užívat symbol  ®, což Vám zaručuje nenapodobitelnost složení, původu a  originalitu výrobků.

   Děkujeme za přízeň a těšíme se na společnou cestu a budeme Vám vděčni za postřehy a připomínky,  neboť  naším hlavním cílem je dělat radost. Proto vítáme jak kladné ohlasy, tak - abychom se mohli zlepšovat - i negatívní zkušenosti.

Váš tým 4betterlife!

 

aktualizováno 17.6.2022

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

Vrácení zboží a peněz

Vrácení zboží

Vrácení peněz

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
© 2015 - 2023 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz