Nejbližší termín odeslání objednávek:

🚚 nejpozději středa 31.5.2023 kolem poledne.


Novinky
16.12.2022
Poslední newsletter
Právě dorazilo z Asie Pravý bílý, 9letý, plátky 15 g Vynikající čí... číst celé
13.11.2022
Co je právě na cestě z Asie?
Skvělá dárková sada s oživovačem (vhodné proti extrémní únavě), vzácný divoký korejský ženšen!    Divoký korejský ženšen kvality Heaven v nálevu, dá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:
  1. Úvod
  2. 👀 Co je co
  3. ... PENTAGRAM?
Revitalizační kůra Pentagram

 

Potřebujete pročistit a nastartovat Vaše tělo?

Pentagram = energie, očista, krása, obranyschopnost a posílení organismu

 

Speciální revitalizační 2 x 5ti týdenní kůra v Pentagramu. Jedinečná kombinace 5ti speciálních tinktur – ženšen, pohanka, olibanum, divoká růže, kuding cha + bonus. Doprava zdrama. Zvýhodněná cena oproti nákupu po jednotlivých baleních.

 

PENTAGRAM

 

Popis:

Ženšen – zvýšení odolnosti organismu. Černá pohanka – energizuje tělo, podporuje zažívání… Olibanum z Ománu – očista, protizánětlivé účinky. Divoká čínská růže – krása, podpora krevního oběhu, pročistění sleziny a jater. Kuding cha – zrak, cévy, trávení, paměť, antioxidační.

Balení obsahuje 5 x 20 ml tinktur (40%), z nichž každou užívejte 1 týden, 20 kapek denně. Po 5ti týdnech týden pauza a začněte 2. kolo revitalizační kůry. Balení vystačí na 10 týdnů užívání.

 

10ti týdenní revitalizační kůra – pořadí podávání tinktur:

  1. týden – Ženšen – vždy ráno, nalačno, 20 kapek přidat do sklenky vody a vypít.
  2. týden – Černá pohanka – 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.
  3. týden – Olibano – 20 kapek ráno, rozmíchat v půl deci vody. Možno i 10 kapek ráno a 10 kapek večer před spaním.
  4. týden -  Divoká čínská růže - 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.
  5. týden – Kuding cha - 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.

 

 

PENTAGRAM

 

Bonus:

Goji – kustovnice čínská obsahuje vysoký obsah vitamínu C, 18 aminokyselin, 21 stopových prvků, dále je výrazným zdroje karotenoidů, vitamínu B1, B2, B6, E a silné antioxidanty. V tradiční čínské medicíně se používá jako doplněk stravy, který pomáhá zabraňovat poškození buněk a stárnutí organismu. Kustovnici čínské jsou připisovány pozitivní účinky při snížení krevního tlaku, zlepšení tvorby krve, příznivý vliv na zrak a funkci jater. Kapky z GOJI přidávejte ke kapkám ženšenu a divoké čínské růži, vždy cca 10 kapek. Balení 20 ml. kapek získáváte k revitalizační kůře Pentagram  zdarma.

 

REVITALIZAČNÍ KŮRA PENTAGRAM

 

Popis tinktur: 

Ženšen

Jde o velmi komplexní a velmi účinný „životabudič“, adaptogen* – silný revitalizační prostředek. Studie prokázaly působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí nebo imunitní systém. Adaptogenní efekt ženšenu je přisuzován změnám v absorpci kyslíku tkáněmi a přechodné změně v metabolismu cukrů a tuků. Výzkumy také poukázaly na to, že po užívání ženšenu se u mužů zlepšil výrazně výkon v partnerském vztahu. Ženšen pravý obsahuje celou paletu účinných látek. Mezi farmakologicky podstatné složky náležejí zejména saponiny, antioxidanty, polysacharidy a peptidy.

 

Olibano:

V Ajurvédské medicíně užíváno po tisíce let k léčbě artritidy, k hojení ran, posílení ženského hormonálního systému a k ochraně před patogenními mikroorganismy. Má silný protizánětlivý účinek a účinně zmírňuje bolesti způsobenou artritidou, avšak na rozdíl od běžných léků nezpůsobuje vedlejší účinky. Kadidlo zlepšuje krevní oběh a průtok krve cévami poškozených zánětem. Některé studie také ukázaly, že kadidlo může napomoci při terapii různých typů rakoviny, jako jsou například maligní melanom, karcinom močového měchýře nebo mozkový nádor. Bylo potvrzeno, že extrakt z kadidla, incensole acetát, snižuje neurologické poškození, zmírňuje deprese a úzkosti, zabraňuje onemocnění cév a snižuje špatný cholesterol.

 

Divoká čínská růže:

V Čínské medicíně se užívá již po stovky let, v Evropě však málo známá.  Skvělé účinky, hlavně pro zmírnění menstruačních křečí, předmenstruačních bolestí, pomáhá při nepravidelné menstruaci, podporuje krevní oběh, stabilizuje a pročišťuje slezinu a játra, rozptyluje městnání, působí příznivě i při nechutenství a náladovosti.

 

Kuding cha:

Kuding chá je kůra stromu Ilex latifolia - z mladých větviček stále zeleného stromu. V tradiční čínské medicíně se užívá přes 2000 let jak proti žízni, tak odhleňování a zmírnění kašle a horečky, zlepšení zraku, metabolismu lipidů, podpoře cévního systému, zlepšení hypoglykemické křivky a jeho předností jsou také silné antioxidační účinky. Konečně také podporuje trávení a zlepšuje mentální soustředění a celkově i paměť.

 

Černá pohanka:

Pohanka je velmi oblíbená surovina do jídla, pro své zdraví prospěšné účinky. U nás méně známá je hořká černá pohanka, neboli black bitter buckwheat, která se pěstuje výhradně v Asii (námi dodávaná je z Číny) a obsahuje 80 krát větší množství rutinu, než běžná pohanka, která léčí problémy s cévami, hemeroidy, otoky nohou a křečovými žílami. Oproti obilovinám neobsahuje lepek a je tak vhodná také pro osoby trpící celiakií. Doporučuje se užívat jak psychicky, tak fyzicky pracujícím. Má prohřívací účinky na organismus. Celkově energizuje tělo, optimalizuje ph v těle, podporuje zažívání, urychluje metabolismus tuku. Má pozitivní vliv na pokožku, vlasy, nehty a zlepšuje průtok krve.

 

Přímý odkaz na produkt ZDE

 

*Vysvětlení: Adaptogen – zpravidla je takto v alternativní medicíně označen produkt rostlinného původu, který zvyšuje celkovou odolnost organismu, jak proti stresu, tak zranění, únavě a celé řadě dalších onemocnění. Adaptogeny pomáhají v organismu udržovat stabilní vnitřní prostředí hormonů a imunitního systému. Mezi nejpodstatnější vliv na organismus jsou antioxidační účinky, tvorba aminokyselin a bílkovinných sloučenin, podpora přenosu energie, posílení metabolismu, zrychlení léčebných a regeneračních procesů, zpomalení stárnutí organismu, zvýšení odolnosti nervového systému, posílení imunity, zlepšení kondice hormonálního systému,  zlepšení snášení chemických léků, ozařování a snížení výskytu nežádoucích účinků, brzdí rozvoj zánětu a působí preventivně, zlepšení odolnosti vůči fyzické a psychické zátěži, stimulují duševní a fyzické zdraví, snižují účinky chladu, horka, průvanu, tlaku, či účinky toxických látek nebo vlivu zhoršeného životního prostředí,  pracovní a sportovní výkony, podporují kreativitu a podle východní medicíny také zlepšují celkovou bioenergii organismu (čchi) a kondici energetických drah.

 

upraveno 1/2/2019

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

Vrácení zboží a peněz

Vrácení zboží

Vrácení peněz

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
© 2015 - 2023 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz