Nejbližší termín odeslání objednávek:

🚚 pondělí 27.3.2023 .


Novinky
16.12.2022
Poslední newsletter
Právě dorazilo z Asie Pravý bílý, 9letý, plátky 15 g Vynikající čí... číst celé
13.11.2022
Co je právě na cestě z Asie?
Skvělá dárková sada s oživovačem (vhodné proti extrémní únavě), vzácný divoký korejský ženšen!    Divoký korejský ženšen kvality Heaven v nálevu, dá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Přihlášení k odběru novinek

Zadejte svůj e-mail a již Vám nic neunikne! Novinky, soutěže, zajímavosti, články, srovnání produktů.

Jak nás hodnotíte:
  1. Úvod
  2. Tinktury
  3. Tinktury Pentagram komplexní revitalizační kůra DS, 120 ml

Tinktury Pentagram komplexní revitalizační kůra DS, 120 ml

  • TOP produkt
  • Doprava ZDARMA

2 x 5ti týdenní revitalizační kůra

  Detox a revitalizace - Pentagram Nový - síla tinktur double shot Speciální revitalizační 2 x 5ti týdenní kůra v pentagramu. Jedinečná kombinace 5ti ... celý popis
Dostupnost
skladem 4 balení
1 999 Kč
1 652,07 Kč
bez DPH
balení
Číslo produktu:4BL098/dv
EAN kód:8594194110987
země původu:Čína, Korea, Indie, Omán
forma užívání:kapky, sada na 2 x 6 týdnů
kategorie:doplněk stravy
dovozce, výrobce:GOLD EAGLE s.r.o.
minim. trvanlivost::30.11.2024
zajímavost:předjarní detox, výhodná cena
Kompletní specifikace

 

Detox a revitalizace - Pentagram

Nový - síla tinktur double shot

Speciální revitalizační 2 x 5ti týdenní kůra v pentagramu. Jedinečná kombinace 5ti speciálních tinktur – ženšen, pohanka, olibanum, divoká růže, kuding cha + bonus.

 

Doprava zdarma, multiplikant účinků navíc zdarma, dárek.

Zvýhodněná cena oproti nákupu po jednotlivých baleních!

 

Stručný popis:

Ženšen – zvýšení odolnosti organismu.

Černá pohanka – energizuje tělo, podporuje zažívání…

Olibanum z Ománu – očista, protizánětlivé účinky.

Divoká čínská růže – krása, podpora krevního oběhu, pročistění sleziny a jater.

Kuding cha – zrak, cévy, trávení, paměť, antioxidační.

Balení obsahuje 5 x 20 ml tinktur (80%), z nichž každou užívejte 1 týden, 20 kapek denně. Po 5ti týdnech týden pauza a začněte 2. kolo revitalizační kůry. Balení vystačí na 10 týdnů užívání.

 

10ti týdenní revitalizační kůra – pořadí podávání tinktur:

  1. týden – ŽENŠEN – vždy ráno, nalačno, 20 kapek přidat do sklenky vody a vypít.
  2. týden – HOŘKÁ ČERNÁ POHANKA – 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.
  3. týden – OLIBANUM – 20 kapek ráno, rozmíchat v půl deci vody. Možno i 10 kapek ráno a 10 kapek večer před spaním.
  4. týden -  DIVOKÁ ČÍNSKÁ RŮŽE - 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.
  5. týden – KUDING CHA - 20 kapek, večer před spaním rozmíchat v půl deci vody.

 

 

Bonus:

GOJI – kustovnice čínská obsahuje vysoký obsah vitamínu C, 18 aminokyselin, 21 stopových prvků, dále je výrazným zdroje karotenoidů, vitamínu B1, B2, B6, E a silné antioxidanty.

V tradiční čínské medicíně se používá jako doplněk stravy, který pomáhá zabraňovat poškození buněk a stárnutí organismu. Kustovnici čínské jsou připisovány pozitivní účinky při snížení krevního tlaku, zlepšení tvorby krve, příznivý vliv na zrak a funkci jater.

 

Kapky z GOJI přidávejte ke kapkám ženšenu a divoké čínské růži, vždy cca 10 kapek.

Balení 20 ml.

 

Popis tinktur: 

ŽENŠEN

Jde o velmi komplexní a velmi účinný „životabudič“, adaptogen* – silný revitalizační prostředek. Studie prokázaly působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí nebo imunitní systém. Adaptogenní efekt ženšenu je přisuzován změnám v absorpci kyslíku tkáněmi a přechodné změně v metabolismu cukrů a tuků.  Ženšen pravý obsahuje celou paletu účinných látek. Mezi farmakologicky podstatné složky náležejí zejména saponiny, antioxidanty, polysacharidy a peptidy.

 

OLIBANUM

V Ajurvédské medicíně užíváno po tisíce let k léčbě artritidy, k hojení ran, posílení ženského hormonálního systému a k ochraně před patogenními mikroorganismy. Má silný protizánětlivý účinek a účinně zmírňuje bolesti způsobenou artritidou, avšak na rozdíl od běžných léků nezpůsobuje vedlejší účinky. Kadidlo zlepšuje krevní oběh a průtok krve cévami poškozených zánětem.  Bylo potvrzeno, že extrakt z kadidla, incensole acetát, snižuje neurologické poškození, zmírňuje deprese a úzkosti, zabraňuje onemocnění cév a snižuje špatný cholesterol.

 

DIVOKÁ RŮŽE

V Čínské medicíně se užívá již po stovky let, v Evropě však málo známá.  Skvělé účinky, hlavně pro zmírnění menstruačních křečí, předmenstruačních bolestí, pomáhá při nepravidelné menstruaci, podporuje krevní oběh, stabilizuje a pročišťuje slezinu a játra, rozptyluje městnání, působí příznivě i při nechutenství a náladovosti.

 

KUDING CHA

Kuding chá je mimořádně vzácná bylina, velmi silná, rostoucí na stromě Ilex latifolia. Zdravotní poklad pochází z kůry mladých větviček stále zeleného stromu a v tradiční čínské medicíně se užívá přes 2000 let jak proti žízni, tak odhleňování a zmírnění kašle a horečky, zlepšení zraku, metabolismu lipidů, podpoře cévního systému, zlepšení hypoglykemické křivky a jeho předností jsou také silné antioxidační účinky. Konečně také podporuje trávení zlepšuje mentální soustředění a celkově i paměť.

 

ČERNÁ POHANKA

Pohanka je velmi oblíbená surovina do jídla, pro své zdraví prospěšné účinky. U nás méně známá je hořká černá pohanka, neboli black bitter buckwheat, která se pěstuje výhradně v Asii (námi dodávaná je z Číny) a obsahuje 80 krát větší množství rutinu, než běžná pohanka, která léčí problémy s cévami, hemeroidy, otoky nohou a křečovými žílami. Oproti obilovinám neobsahuje lepek a je tak vhodná také pro osoby trpící celiakií. Doporučuje se užívat jak psychicky, tak fyzicky pracujícím. Má prohřívací účinky na organismus. Celkově energizuje tělo, optimalizuje ph v těle, podporuje zažívání, urychluje metabolismus tuku. Má pozitivní vliv na pokožku, vlasy, nehty a zlepšuje průtok krve.

 

*Vysvětlení: ADAPTOGEN – zpravidla je takto v alternativní medicíně označen produkt rostlinného původu, který zvyšuje celkovou odolnost organismu, jak proti stresu, tak zranění, únavě a celé řadě dalších onemocnění. Adaptogeny pomáhají v organismu udržovat stabilní vnitřní prostředí hormonů a imunitního systému. Mezi nejpodstatnější vliv na organismus jsou antioxidační účinky, tvorba aminokyselin a bílkovinných sloučenin, podpora přenosu energie, posílení metabolismu, zrychlení léčebných a regeneračních procesů, zpomalení stárnutí organismu, zvýšení odolnosti nervového systému, posílení imunity, zlepšení kondice hormonálního systému,  zlepšení snášení chemických preparátů, ozařování a snížení výskytu nežádoucích účinků, brzdí rozvoj zánětu a působí preventivně, zlepšení odolnosti vůči fyzické a psychické zátěži, stimulují duševní a fyzické zdraví, snižují účinky chladu, horka, průvanu, tlaku, či účinky toxických látek nebo vlivu zhoršeného životního prostředí, pracovní a sportovní výkony, podporují kreativitu a podle východní medicíny také zlepšují celkovou bioenergii organismu (čchi) a kondici energetických drah.

 

Pozn.: Ačkoli PENTAGRAM původně (např. v době kolem počátku letopočtu) znamenal dokonalý geometrický útvar, byl symbolem dokonalého člověka, dokonalého lidského těla (neboť do pěticípé hvězdy šlo perfektně vmalovat lidské tělo přesně dle jeho proporcí), v pozdější době se tohoto symbolu zmocnily různé sekty a začaly pentagramu přisuzovat symboliku zla. Naše použití pentagramu se váže k dokonalosti lidského těla a je spojeno s naším mottem 4betterlife!

 

V současné době je dodáván pouze Pentagram nový - double shot, hnědé lahvičky, bílé uzávěry s pipetkou, 5 ks tinktur + 1 zdarma jako bonus. Pentagram single shot je vyprodán a nebude již v nabídce.

 

Složení:

Každá tinktura obsahuje extrak v 80ti procentním lihu (16 ml čistého lihu a 4 ml vody) z bylin (výše uvedených). 

 

Propagační letáček.

©4betterlife, aktualizace 14.11.2022

Zboží zařazeno v kategoriích

"Platební brána ComGate” a odkaz na stránku https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Impresum - údaje o firmě a kontakty

Provozovatel webu (adresa www.zensen.cz) 4betterlife.cz:

GOLD EAGLE s.r.o.

Nejrychlejší kontakt:

zdenek.tryba@gmail.com

Nejrychleší telefon během pracovního dne:

+420 604 299 015

Všechny kontakty a informace: zde

Vrácení zboží a peněz

Vrácení zboží

Vrácení peněz

zde nás můžete kontaktovat
Logo
4betterlife.cz
© 2015 - 2023 GOLD EAGLE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz